Pavasaris Skrundā

Ziedu trakums tulīt būs klāt pilnā sparā. Pagājušajā, 2019. gadā, ap šo laiku gatavojāmies svinēt Skrundas svētkus. Šogad, kad policisti pa kaktiem dzenā nepaklausīgos bērnu un pusaudžus, kas neievēro Covid-19 uzspiesto divu metru distanci, par svinēšanu nevar būt ne runas.

Labi, ka doties pastaigās pie dabas nav aizliegts. Skrundeniekiem paigaidām vēl nav jācīnās par saviem diviem metriem ar dabas mīļotājiem no lielpilsētām. Vietas pietiek visiem, un mums par to ir prieks. Brīnišķīgā dabas taka gar Ventu noteikti ir vispopulārākā pastaigu vieta gan skrundeniekiem, gan Skrundas viesiem.

Atceraties pagājušā gada Skrundas pilsētas svētkus? Un aizpagājušā? Un zaļumballes estrādē? Mēs, Skrundas Apartamentos, pa atvērto logu līdz vēlai naktij klausījamies danču mūziku. «Dzērvenīt, kam tu līdi purviņāāāā……» Atceraties?

Šeit daži kadri no 2018. gada Skrundas pilsētas svētkiem. Mūsu tētis/vectētiņš Andris arī bija atbraucis no saviem laukiem uz Skrundu, palīdzēt apartamentu darbos un vēlāk devāmies kopā pastaigā gar Ventu un uz koncertu estrādē.

Lämna ett svar