Mūsu apartamenti

Ja meklējat jaukas un izdevīgas naktsmājas Kurzemes pašā sirdī, tad esat laipni gaidīti mūsu Skrundas Apartamentos!

Piedāvājam četrus pilnībā aprīkotus divistabu un trīsistabu dzīvokļus – Skrunda Apartments Elandrum, Rustic, Centrum, un mūsu jaunos Elvīra apartamentus. Mūsu īpašais koncepts – pašapkalpošanās viesu nams bez reģistratūras un apkalpojošā personāla, ļauj mums jums piedāvāt ļoti izdevīgas cenas nakšņošanai.

Vidēji EUR 45 – 55 par nakti, atkarībā no cilvēku skaita. Iespējams ievietot papildgultu.

Rezervāciju varat veikt zvanot pa tālruni +371 25757043 vai online caur AirBnB.com vai Booking.com lapām.

Trīsistabu dzīvoklis ELANDRUM

Viesu skaits – 6 pieaugušie. Divas guļamistabas, dzīvojamā istaba, virtuve, duša/wc. Divas vienvietīgās gultas un viena divvietīgā kingsize gulta. Divvietīgs izvelkamais dīvāns.

Aprīkojums: Bezmaksas WIFI, TV ar plašu kanālu klāstu, gaisa kondicionētājs un sildītājs, kafijas automāts, tosteris, indukcijas plīts, mikroviļņu krāsns, tējkanna, trauki un virtuves piederumi, gludeklis, gludināmais dēlis, veļas mašīna, spēļmantas bērniem, matu fēns un taisnotājs, kafija, tēja, cukurs u.c. Mazuļa gultiņa (jāpiesaka iepriekš).

Līdz Ventai 300 m

Centrā, bet laukos!

Skrundas Apartamenti ir gandrīz pašā Skrundas centrā, ērti atrodami, tieši pie Rīgas-Liepājas šosejas.

300 m uz vienu pusi ir skaistā Ventas ieleja, bet 300 m uz otru pusi ir visas pilsētas priekšrocības – pārtikas un saimniecības preču veikali, Skrundas iecienītā kafejnīca Jumis, autoosta. 300 m pāri pa diagonāli – skaistā Skrundas Muiža ar brīnišķīgu, augstas klases restorānu. Un turpat blakus, drošībai, jaunais Skrundas sargu – ugunsdzēsēju un policijas depo, kā arī jaunā Virši DUS.

Zvani, lai rezervētu – 25757043!

Ja plāno apmesties pie mums uz vairākām naktīm, zvani un jautā mums par atlaidēm!

Divistabu dzīvoklis Elvīra

Viesu skaits – 4 pieaugušie. Bērni – atkarībā no vecuma un cik jums pašiem šķiet komfortabli. Var rezervēt zīdaiņu gultiņas. Divas atsevišķas istabas, liela virtuve un dušastelpa ar silto grīdu. Divas gultas var pārveidot par divguļamo gultu.

Aprīkojums: Bezmakasa WIFI, TV, Nespresso kafijas automāts, tējkanna, indukcijas plīts, tosteris, virtuves piederumi, bērnu mantiņas, kafija, tēja, cukurs, dušas piederumi, matu fēns. Regulējami elektriskie radiatori, kamīnkrāsns jaukiem ziemas vakariem.

Divistabu dzīvoklis CENTRUM

Viesu skaits – 5 pieaugušie. Viena guļamistaba, viena caurstaigājama dzīvojamā istaba, virtuve, duša/wc. Viena divvietīgā kingsize gulta ar delux matračiem, viena vienvietīgā gulta un viens izvelkamais divvietīgais dīvāns.

Aprīkojums: Bezmaksas WIFI, TV ar plašu kanālu klāstu, gaisa kondicionētājs un sildītājs, kafijas automāts, tosteris, elektriskā plīts, mikroviļņu krāsns, tējkanna, trauki un virtuves piederumi, gludeklis, gludināmais dēlis, veļas mašīna-žāvētājs, spēļmantas bērniem, matu fēns un taisnotājs, kafija, tēja, cukurs u.c. Mazuļa gultiņa (jāpiesaka iepriekš)

Divistabu dzīvoklis RUSTIC

Viesu skaits – 4 pieaugušie. Viena guļamistaba, viena caurstaigājama dzīvojamā istaba, virtuve, duša/wc. Divvietīgā queensize gulta ar delux matračiem un izvelkamais dīvāns.

Aprīkojums: Bezmaksas WIFI, TV ar plašu kanālu klāstu, gaisa kondicionētājs un sildītājs, Nespresso kafijas automāts, indukcijas plīts, elektriskā cepeškrāsns, tējkanna, tosteris, trauki un virtuves piederumi, veļas mašīna, veļas žāvētājs, spēļmantas bērniem, matu fēns, kafija, tēja, cukurs u.c. Mazuļa gultiņa (jāpiesaka iepriekš).

Pagalms un dārzs