Atpūta uz ūdens

Skrundas Apartamenti atrodas tikai 300 m no Ventas. Ja arī tev patīk aktīvā atpūta uz ūdens, tad nāc pie mums un īrē SUP-dēli, kajaku vai gumijas laivu un ej uz Ventu sportot, atpūsties, makšķerēt vai vienkārši pabraukāties.

Mūsu SUP-dēļi ir dažāda lieluma. Mazākais panesīs SUP-otāju līdz 80 kg un -lielākais līdz pat 150 kg. Pārējiem dēļiem kravnesība ir 100 un 120 kg. Tas nozīmē, ka uz lielākā SUPa varat braukt arī divatā. Arī pārējie SUP-dēļi panesīs vairākus braucējus, gadījumā, ja vēlaties izvizināt mazākos ģimenes locekļus. Lielāko SUP dēli iegādājāmies lai mammas un tēti var droši izvizināt arī lielākus bēŗnus, un lai arī tēti ar lielāku muskuļu masu var izlaist līkumu pa Ventu vai kādu citu, tuvumā esošu, ūdenstilpni.

Izīrēšanas cenas ir pavisam demokrātiskas: EUR 5 stundā par SUP-dēli, EUR 7 par kajaku un EUR 9 par gumijas laivu. Irējot uz ilgāku laiku piedāvājam atlaides.

Zvani un rezervē pa tel. 25757043. SUP-dēli var vienkārši aiznest līdz Ventai pats un auto nav vajadzīgs. Arī kajakaku divatā aiznest nebūs problēma. Gumijas laiva gan būs pasmagāka. SUP-dēli un kajaku no mums vari saņemt jau piepumpētu un pēc 3 minūšu gājiena jau būsi uz ūdens. Ja vēlies, vari gan dēli, gan kajaku, gan laivu piepumpēt pats. Iedosim līdzi pumpi un, protams, arī glābšanas vestes.

Vai braukt ar SUP-dēli ir droši? Arī mēs pirmajā reizē jutāmies nedroši, bet jau pēc maza brītiņa mūsu jaunākie ģimenes locekļi droši airējās pa Ventu. Tiesa, iesākumā tikai sēdus, bet tas bija nemazāk aizraujoši, kā SUP-ošana stāvus.

Venta mūsu pusē ir ļoti mierīga.
Alexis, 9, pēc vienas dienas treniņa jau droši airējās viens pats.
Pirmajā reizē bija drošāk, ja tētis bija tuvumā.

Venta mūsu pusē ir pavisam mierīga. Bērni bez piepūles airējās uz priekšu un atpakaļ. SUP-dēļi ir stabili un sēdus braucot ūdenī tā arī neviens neievēlās. Protams, visiem līdzi dodam glābšanas vestes un arī pieaugušajiem iesakām braukt ar vesti.

Šeit arī īss video, kurā Alexis vizina vecāko māsu. Mūsu iemiļotā vieta ir tilta kreisajā pusē, nākot no Skrundas puses. Pavisam mazu gabaliņu pa kreisi atrodas peldvieta ar ērtu tiltiņu, kur «noparkot» dēli.

Arī piepūšamais kajaks gaida savus braucējus. Nākošreiz pastāstīsim kā mums gāja ar kajaka braucienu pa Ventu. Šis ir stabils kajaks, kas uzņems divus pieaugušos un bērnu.

Lämna ett svar